fbpx

6. lecke NK A2 – hétköznapi spanyol kifejezések, 2.videó

Ismét túl vagy egy hármas-lecke-blokkon (4., 5., és a mostani lecke), hiszen most értél a 6. lecke végére. Ez egyben azt is jelenti, hogy megint megnézhetsz egy szlenges videós tananyagot.

Szereted ezeket a típusú anyagokat? Hasznosnak találod? Esetleg Te magad is kerültél már olyan helyzetbe, amikor használnod is kellett? Ha van kedved, írd meg az info@netspanyol.com címre, nagyon kíváncsi vagyok!

A videó TELJES SZÖVEGÉT és a HASZNOS KIFEJEZÉSEKET tartalmazó dokumentumot az “Anyagok” közül tudod letölteni most is.

Íme, tehát, a 2.rész:

Huh, gondolom, ez a mai lecke elég tartalmas volt!

Ha eljutottál a végéig, akkor engedd meg, hogy szívből gratuláljak, mert jól tudom, hogy ez nagyon komoly teljesítmény!

A saját gyakorló mondataidat megírtad már? Ha nem, akkor itt az idő:  ÍRD BE A GOOGLE-DRIVE TÁBLÁZATBA (figyelj, hogy alul, a “6.lecke” fület nyisd meg és oda írj)! Most még beküldheted a 4., 5. és a 6. lecke kapcsán írt megoldásaidat, de a jövő héten a 4. leckéhez tartozókat már nem.

Online konzultáció ezen a héten sajnos nem lesz, mert Madridba utazom (jupííí:)) ), de bepótoljuk, nem marad el!

Jövő hétfőn kvíz és olvasott szöveg értése következik a 4-6. leckék anyagaiból, szerintem nagyon fogod szeretni.:)

Addig is minden szépet és jót Neked,

Marcsi